Hakkımızda

 

UCGE Medikal ismi ile 2016 yılında İstanbul’da kurulan şirketimiz medikal ürünlerin üretimini, ithalatını ve ihracatını gerçekleştirmektedir. Şirketimiz sektöre adım attığı ilk günden beri, içinde bulunduğu pazarda kaliteli ürünlerin teminini en hızlı şekilde gerçekleştirerek fark yaratmayı hedefliyor ve bu amaç uğrunda büyük bir özveriyle çalışmaya devam ediyor.

 

Tek kullanımlık örtü setlerinin üretimini gerçekleştiren şirketimiz bunlara ek olarak Serum Seti, İv Kanül, Xray İpi ve Bistru Ucu ürünlerinin de ithalatını üstleniyor. Sadece ithalat yapmayan şirketimiz, yurt dışına Tahlil Reaktifi ve Laproskopi ürünlerini satarak ülkemizin ihracat kapasitesine de genişlik katıyor.

UCGE Medikal olarak kısa vadede ihracat kapasitemizi yükseltip, aktif olarak yer edindiğimiz medikal alanlarda Türkiye’nin akla gelen ilk firmalarından birisi olmayı amaçlarken ithal ettiğimiz ürünlerde pazar payının en az %30’una hâkim olmayı hedefliyoruz. Tüm gayelerimize her gün biraz daha yaklaşırken, hedeflerimizi sabit tutmayıp aynı oranda büyütüyoruz.

Biz, işimizi şansa bırakmadan; planlar doğrultusunda hareket etmeye devam ediyoruz ve verdiğimiz tüm hizmetlerde en yüksek kaliteyi müşterilerimizle buluşturmayı amaç ediniyoruz. Bu hedeflerimizden geri kalmamak adına da her zaman alanında başarılı firmalarla çalışıyoruz.

Hızımız ve kalitemizle diğer tüm firmalardan ayrılan şirketimiz, ardında bıraktığı her günü kendini ve iş birliği yaptığı firmaları geliştirmeyi misyon edinerek çalışıyor. Orta ve uzun vadede ise, medikal sektöründe önde gelen firmaların arasında olmayı hedefliyor ve yatırımlarına ara vermeden devam ediyor.

GENEL MERKEZ

Küçükbakkalköy Mahallesi, Kocasinan Cd. No:25/B,

34750

Ataşehir/İstanbul,

Turkey

info@ucgeticaret.com

T: +90 216 629 5180 - 81

F: +90 216 629 5183

M: +90 545 953 5353

Çalışma Saatleri:

Pzt - Cum: 09:00 - 18:00 ​​

BİZE ULAŞIN

Designed by Misfits